Mikro.Net  

   MikroNet
   Про нас
   Послуги
   Домашній інтернет
   Разом дешевше
   Телебачення
   Оплата
   Документи
   Контакти


asd Погода в Краснограді

07/05/2024
Шановні абоненти!
12/03/2024
Шановні абоненти!!!
12/11/2022
Шановні абоненти!!!
17/10/2022
Шановні абоненти!!! Жителі с. Наталине, с....
27/07/2022
Шановні абоненти!!!
07/04/2022
Шановні абоненти!!!
31/12/2021
Шановні абоненти!!!
21/12/2021
Шановні абоненти, увага!!!
27/11/2021
Шановні абоненти, увага!!! Мешканці с. Попівка,...
09/11/2021
Шановні абоненти, увага!!! Мешканці с. Піщанка,...

Про нас

В В В В 

В В В В  Оператор зв'язку MikroNet займається наданням послуг зв'язку на території м. Краснограда і Красноградського р-ну.

В В В В  Послуги надаються за допомогою передових технологій в галузі зв'язку, як населенню, так і корпоративним клієнтам, організаціям.

В В В В  Спектр і географія послуг постійно розширюється. Останні впровадження, це цифрове телебачення та зростання швидкості доступу до мережі Інтернет.

В В В В  Опорна мережа будується на базі оптичного волокна з використанням відповідного сертифікованого обладнання, що на даний момент є самим швидкісним на планеті способом передачі інформації.

В В В В  Підключення клієнтів проводиться за різними технологіями в залежності від технічної можливості та бажання замовника.
Крім всіх сучасних технологій, застосовуваних у фізичної складової мережі, також використовуються передові технології в програмній (логічної) частині. Мережа повністю керована, що дозволяє оперативно реагувати на звернення клієнтів і в разі поломки своєчасно відновлювати сервіси.

В В В В  Згідно статистики Україна знаходиться у першій десятці країн з найдешевшим та найшвидшим Інтернетом у світі. Це обумовлено тим, що в нашій країні свого часу з’явилося багато маленьких операторів зв'язку, які будували локальні мережі починаючи з гуртожитків, а в свою чергу великі компанії не могли надати бажану швидкість доступу до мережі та своєчасну кваліфіковану тех. підтримку. Про те не всі невеликі оператори змогли залишитись на ринку, тому що, теж не могли досягти належної якості послуг. Як каже історія - виживає сильніший.

В В В  Наша компанія працює у світі оптоволоконного інтернету з 2012 року. А ще раніше була піонером у світі локальних мереж. Світ змінюється семимильними кроками, і хто не слідкує за технологіями, той програє. Завдяки своєчасному впровадженню нових технологій у галузі зв'язку наша компанія весь час перебуває на стадії розвитку, що дозволяє розширювати спектр послуг та швидкість доступу до мережі. Цю тенденцію наші абоненти бачили впродовж співпраці з нами, ми починали надавати послуги ще з швидкості доступу 256 кбіт/с, при цьому вартість послуг зростала лише з загальною інфляцією.

В В В В  На початок нашої діяльності найпоширенішим способом підключення до мережі Інтернет була технологія Fast Ethernet, 100 Мбіт/с, ця технологія дозволяла розгорнути локальну мережу на швидкості 100 Мбіт/с і надавати в ній доступ до інтернет, в нашому випадку, починаючи з 256 кбіт/с, при цьому користувачі могли передавати данні між своїми ПК на швидкості 100 Мбіт/с. Чому ми акцентуємо саме на передаванні даних між ПК, тому що технології швидкості доступу до інтернет на той час не вистачало на всіх, і була поширена можливість користування мережею між користувачами.

В В В В  Наступним етапом розвитку в нашій компанії стала побудова волоконно-оптичної мережі за технологією FTTB ( «Fiber To The Building» - «волокно в кожен будинок»). Тобто оптичний кабель прокладений від тех. майданчика оператора до багатоповерхового будинку, а далі йде розводка по квартирах уже звичайним кабелем типу «вита пара» категорії 5Е. Кабель підключається прямо в мережевий порт комп'ютера або маршрутизатора (роутера). Це в теорії дозволяє передавати і приймати дані зі швидкістю до 1Гбіт / сек (1000 Мбіт/с). Таку схему використовують більшість сучасних провайдерів в багатоповерхових забудовах.

В В В В  При побудові мережі за цією технологією були підключені волоконно-оптичні канали зв'язку магістрального рівня, що дозволило надавати нашим користувачам доступ до мережі інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с.

В В В В  Всі нові технології поширювались лише на географію багатоповерхівок, а за містом чи в селі люди бажали теж швидкісного доступу до інтернет. Це спровадило нашу компанію застосувати для організації доступу радіотехнології. Спочатку це були станції з використанням частот 2,4Ghz, потім - 5Ghz. Це дозволило свого часу задовільнити потреби в швидкісному доступу до інтернет віддалені села та пригороди.

В В В В  Остання поширена технологія доступу до мережі Інтернет стала PON (технологія пасивних оптичних мереж). Там де було радіо – прийшов PON, там де небуло нічого – прийшов PON. Поступово наша компанія впроваджує цю технологію у багатоповерхівках.

В В В В  На ринку телекомунікацій навіть почали з’являтися нові провайдери, які почали будівництво своїх мереж починаючи з технології PON, це насправді легше того тернистого шляху, який пройшли наша компанія та багато інших провайдерів, які почали свою діяльність з піонерів мереж.

В В В В  Це все про історію. Теперішній час диктує нам, як операторам, нові виклики. У сучасному домі користуються інтернетом всі. Комп’ютери, смартфони, телевізори, ігрові приставки, пристрої розумного дому, та що там казати, навіть пральні машини. Оптоволоконна технологія вже забезпечила якісний високошвидкісний доступ до мережі. Швидкості доступу стрімко зросли, і вже зараз не проблема подати абоненту до 1000 Мбіт/сек безлімітного інтернету.

В В В В  Здавалося, що все відточене, і повинно працювати як годинник, блискавка не вражає оптичні мережі, швидкість комфортна, сервіси розвиваються, але те що зробила людина – можна зламати. Під це підпадає і сучасний доступ до мережі. Всі мережі не захищені від людського фактору, стихійних лих, збоїв обладнання і т.д. Саме за цим визначається якість. Коли у споживача послуг просто працює інтернет, телебачення, всі сервіси, які він використовує завдяки сучасним мережам, він не звертає уваги на це, та коли це все припиняє свою роботу за відсутності доступу до мережі, одразу спливає питання – чому не працює. Для оператора при цьому постає питання якості, яка залежить від швидкості вирішення аварійної ситуації. І логічно те, що найшвидше відновить роботу своїх сервісів компанія, яка базується локально у регіоні надання послуг.










Особистий кабінет




Оплатити онлайн







SPEEDTEST




Слухати радіо

Contents © 2008 Mikro.Net